Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
KOMUNIE - WOLNE TERMINY:
26-27.06.
Istnieje możliwość zamówienia cateringu

Zapytaj o ofertę:
telefon tel. 607 144 511 lub 607 144 480
email email: k.bemsz@dwor-korona.pl lub a.luczywo@dwor-korona.pl
Kontakt w godzinach 09:00 - 17:00

Imprezy plenerowe z widokiem na Karkonosze

Latem chcemy jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, korzystając na łonie natury z pięknej pogody i delektując się zimnym drinkiem. To także szczyt sezonu grillowego, czas nocnych ognisk przy dźwiękach gitary, oraz koncertów i eventów. Właśnie dlatego stworzyliśmy Centrum Imprez Plenerowych.

Imprezy plenerowe dla firm

Centrum położone jest w samym sercu ogrodów, wśród drzew i kwiatów. Rozciąga się z niego wspaniały widok na otaczające Karkonosze, które można podziwiać rozkoszując się naszym zimną AIPĄ DKK i piwnymi specjałami. Pary Młode bardzo często wybierają to miejsce na urządzenie poprawin na świeżym powietrzu, gdzie dodatkową atrakcją są nasze wyjątkowe potrawy z grilla. Goście mogą dzięki temu na świeżym powietrzu wypocząć i zregenerować siły przed powrotem do domu.
 
imprezy plenerowe
Centrum Imprez Plenerowych jest także doskonałe do organizacji uroczystości rodzinnych, zjazdów klasowych czy imprez firmowych. Sprawdzi się zarówno jako miejsce na wspólny posiłek i rozmowę, jak i całonocną zabawę taneczną. Znajduje się tu wyznaczone miejsce na ognisko, które można uatrakcyjnić nie tylko pieczeniem kiełbasek, ale także np. koncertem na żywo, biesiadą piwną czy pokazem tańca z ogniem. Miejsce to powstało do Was – ograniczeniem jest tu tylko pora roku i fantazja :)
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl