Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering imprezowy i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 10 km od Sosnówki przy zamówieniu od 200 zł
- Powyżej 10 km doliczamy koszty transportu 9 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie
 
Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:
 
email  email: catering@dwor-korona.com.pl
telefon tel. +48 607 144 480
 

Dwór Korona Karkonoszy - zmieniamy eventy na lepsze!

Sezon weselny i eventowy przed nami, czas lockdownu za nami – miejmy nadzieję, że tak już zostanie. Dwór Korona Karkonoszy szykuje się na ponowne otwarcie po długiej przerwie. I to w nowej odsłonie. Ostatnie miesiące poświęciliśmy na remont i odświeżanie. Sprawdźcie, jak nam wyszła metamorfoza wnętrz – najlepiej osobiście, jako nasi goście!
 
remont

Metamorfoza wnętrz w Dworze Korona Karkonoszy

Zmieniamy niektóre elementy w części hotelowej. Pojawiły się nowe podłogi, część pokoi jest remontowana w szerszym zakresie, inne wymagały tylko odświeżenia. Sala kominkowa jest już gotowa na ponowne przyjęcie gości – otrzymała nową podłogę, a ściany i sufit zostały odmalowane. Niebawem nowym blaskiem zalśni także Sala Złota, która zostanie w całości odmalowana.
 
remont wnętrza

Ogród – metamorfoza na zewnątrz trwa

Nową nawierzchnię zyskał nasz dziedziniec oraz ogród różany z fontanną. W ogrodzie, po rekultywacji, pojawiły się nowe rośliny. Nasza altanka – miejsce ślubów w plenerze – po tym jak zyska nową podłogę, będzie świadkiem kolejnych, pięknych deklaracji miłości. Grill i miejsce, w którym organizujemy ogniska w ogrodzie, również zostaną wyremontowane. W ferworze prac pamiętaliśmy także o barze – nowe sprzęty już czekają na zainstalowanie.
 
remont ogród
Zakres prac jest imponujący. Jak można je podsumować jednym zdaniem? Zmiany, zmiany, zmiany. Nie zmieniło się jedno – nadal dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście spędzili w Dworze Korona Karkonoszy niezapomniane chwile!
 
ogród
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl