Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
KOMUNIE - WOLNE TERMINY:
26-27.06.
Istnieje możliwość zamówienia cateringu

Zapytaj o ofertę:
telefon tel. 607 144 511 lub 607 144 480
email email: k.bemsz@dwor-korona.pl lub a.luczywo@dwor-korona.pl
Kontakt w godzinach 09:00 - 17:00

Dwór Korona Karkonoszy - zmieniamy eventy na lepsze!

Sezon weselny i eventowy przed nami, czas lockdownu za nami – miejmy nadzieję, że tak już zostanie. Dwór Korona Karkonoszy szykuje się na ponowne otwarcie po długiej przerwie. I to w nowej odsłonie. Ostatnie miesiące poświęciliśmy na remont i odświeżanie. Sprawdźcie, jak nam wyszła metamorfoza wnętrz – najlepiej osobiście, jako nasi goście!
 
remont

Metamorfoza wnętrz w Dworze Korona Karkonoszy

Zmieniamy niektóre elementy w części hotelowej. Pojawiły się nowe podłogi, część pokoi jest remontowana w szerszym zakresie, inne wymagały tylko odświeżenia. Sala kominkowa jest już gotowa na ponowne przyjęcie gości – otrzymała nową podłogę, a ściany i sufit zostały odmalowane. Niebawem nowym blaskiem zalśni także Sala Złota, która zostanie w całości odmalowana.
 
remont wnętrza

Ogród – metamorfoza na zewnątrz trwa

Nową nawierzchnię zyskał nasz dziedziniec oraz ogród różany z fontanną. W ogrodzie, po rekultywacji, pojawiły się nowe rośliny. Nasza altanka – miejsce ślubów w plenerze – po tym jak zyska nową podłogę, będzie świadkiem kolejnych, pięknych deklaracji miłości. Grill i miejsce, w którym organizujemy ogniska w ogrodzie, również zostaną wyremontowane. W ferworze prac pamiętaliśmy także o barze – nowe sprzęty już czekają na zainstalowanie.
 
remont ogród
Zakres prac jest imponujący. Jak można je podsumować jednym zdaniem? Zmiany, zmiany, zmiany. Nie zmieniło się jedno – nadal dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście spędzili w Dworze Korona Karkonoszy niezapomniane chwile!
 
ogród
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl