Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering imprezowy i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 10 km od Sosnówki przy zamówieniu od 200 zł
- Powyżej 10 km doliczamy koszty transportu 9 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie
 
Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:
 
email  email: catering@dwor-korona.com.pl
telefon tel. +48 607 144 480
 

Dekoracje na wesele w karnawale

Karnawał i wesele to połączenie idealne. Oba są czasem radości, tańca i hucznej zabawy do białego rana. Ba - podobno jeśli wesele przypada na ten okres, należy bawić się podwójnie! ;) Jak więc udekorować salę i urozmaicić przyjęcie na tę okazję?
 
wesele w karnawale

Wesele w karnawale - dekoracje na karnawałowe wesele

Wbrew pozorom nie musimy wiele wydać, by nadać karnawałowego charakteru uroczystości weselnej. Wystarczą kolorowe balony, a zamiast kwiatów na stołach… pióropusze! Nie tylko genialnie wyglądają, ale też przywodzą na myśl stroje tancerek z Rio de Janeiro. Do tego odpowiednia, porywająca do tańca muzyka, drink czy deser inspirowany karnawałem i gotowe!
 
dekoracje karnawał
Świetną i niedrogą opcją są także zabawne gadżety i przebrania. Mogą to być peruki, wachlarze, okulary czy sztuczne wąsy (w Dworze Korona Karkonoszy mamy ich duży wybór). Ważne, by było kolorowo i z humorem. Jeśli do tego zdecydujemy się na wynajęcie fotobudki, podarujemy sobie i naszym gościom wspaniałą pamiątkę z wesela.
 
karnawałowe wesele
Możemy jednak pójść jeszcze o krok dalej. Karnawał to bowiem idealny czas na wesela tematyczne i stylizowane. Jeśli więc całe życie marzyliśmy o uroczystości inspirowanej Star Wars, średniowieczem czy Alicją w Krainie Czarów, trafiliśmy idealnie.
 
wesele tematyczne karnawał
Dodatkowo zabawę można urozmaicić powiązanymi atrakcjami, np. pokazem iluzjonisty czy tańca z ogniem – możliwości są nieograniczone!
 
atrakcje na wesele
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl