Szybki kontakt - wesela email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering świąteczny i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!
Poznaj nasze propozycje na catering świąteczny, prezenty na święta z regionalnych i ekologicznych produktów.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 20 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 20 km doliczamy koszty transportu 1,8 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Odbiór 23.12 w godzinach 10:00 – 20:00 oraz 24.12. w godzinach 8:00 – 12:00
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00 do 22.12.2020:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Media o nas

Co miesiąc w sieci publikowane jest ponad 200 artykułów o Dworze Korona Karkonoszy. Zobacz!
"Szczególnym urokiem odznaczają się wnętrza z minionych epok, kiedy to oddzielna sala balowa była nie tylko oznaką wysokiego statusu społecznego, ale i stanowiła przestrzeń stworzoną z myślą o wystawnych przyjęciach. Odrestaurowana Dworska Sala Balowa o sklepieniu zawieszonym aż 9 metrów nad ziemią stworzy niepowtarzalny klimat - mówi ekspertka Dworu Korona Karkonoszy. kobieta.gazeta.pl"
"Najcieplejsze miesiące to także czas najgwałtowniejszych zmian pogodowych, w związku z czym bardziej prawdopodobna jest burza, ulewa bądź upał, niż aura rześka i zarazem słoneczna. Dużo bezpieczniejsza i zarazem bardziej ekonomiczna jest zatem opcja zimowa – doradza ekspert z Dworu Korona Karkonoszy. kobieta.onet.pl"
"Dlatego też, chcąc w pełni podkreślić zimową aurę, młoda para wybiera na organizację ceremonii ślubnej właśnie salę weselną, usytuowaną nieopodal całorocznych bądź dośnieżanych stoków. Popularnością cieszą się także poprawiny przy ognisku, z grzanym winem lub piwem – dodaje ekspert Dworu Korona Karkonoszy - Joanna Hoc-Kopiej. polki.pl"
"Jeśli sami nie jesteśmy pewni wyboru, nie warto kierować się zasadą "im więcej, tym lepiej". Wybierając obiekt, w którym za menu odpowiedzialny jest doświadczony szef kuchni z miejsca pozbędziemy się problemów związanych z komponowaniem szczegółowego jadłospisu. - wyjaśnia Joanna Hoc-Kopiej - ekspertka Dworu Korona Karkonosze. polki.pl"
"Dlatego też para młoda wybierając obiekt, który specjalizuje się w organizacji wesel, z pewnością „w cenie” będzie mogła liczyć również na wartościową radę dużego grona fachowców – mówi Joanna Hoc-Kopiej, ekspert z Dworu Korona Karkonoszy, mająca w swoim dorobku organizację blisko 500 wesel. www.zankyou.pl"
"Magia wesela w górach działa - mówi Joanna Hoc-Kopiej, ekspert Dworu Korona Karkonoszy. - Wesele połączone z wypadem na narty czy lodowisko to niebanalne propozycje dla rodziny i najbliższych. www.polskatimes.pl"
2018-01-03
Wybór daty ślubu to dla młodej pary nie lada wyzwanie. W końcu wszyscy nowożeńcy marzą, aby ten dzień był jedyny i niepowtarzalny. Kiedy zatem zorganizować ceremonię ślubną, czy istnieje niezawodna pora roku?

Artykuł opublikowany na portalu kobieta.interia.pl
Czytaj więcej: http://kobieta.interia.pl/raporty/raport-slub-i-wesele/slub/news-idealna-pora-na-slub-podpowiadamy-kiedy-warto-zorganizowac-w,nId,2462013
2017-12-19
Wydawałoby się, że śnieg i mróz za oknem nie mają wpływu na gorące pragnienie wstąpienia w związek małżeński, lecz nadal stosunkowo niewiele par decyduje się na organizację ślubu i wesela w grudniu czy w styczniu. Jakie zalety i wady mają zimowe śluby?

Artykuł opublikowany na portalu polki.pl
Czytaj więcej: http://polki.pl/slub-i-wesele/organizacja-i-formalnosci,slub-zima,10059879,artykul.html
2017-12-11
Podstawą udanego wesele jest dobra orkiestra i wyśmienite jedzenie. Poznajcie przykładowe menu weselne z potrawami tradycyjnymi i nieco bardziej wyszukanymi. Wybór odpowiedniego menu weselnego to nie lada wyczyn. To właśnie wtedy pojawia się setka pytań organizacyjnych i wątpliwości, które nie jednej pannie młodej spędziły już sen z powiek.

Artykuł opublikowany na portalu polki.pl
Czytaj więcej: http://polki.pl/slub-i-wesele/organizacja-i-formalnosci,przykladowe-menu-weselne,10050254,artykul.html
2017-11-13
Miejsce, sala, zespół, data, menu, kreacja, goście – każda przyszła para młoda, tuż po pomyślnych zaręczynach, zaczyna mnożyć w wyobraźni listę potencjalnych problemów i spraw wymagających dopilnowania. Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?

Artykuł opublikowany na portalu zankyou.pl
Czytaj więcej: https://www.zankyou.pl/p/jak-wziac-slub-i-nie-zwariowac-5-krokow-bezstresowych-przygotowan-slubnych
2017-11-03
Niższe ceny usług, większy wybór wykonawców z pierwszej ligi, dogodniejsze godziny u fryzjera czy makijażystki, świąteczne dekoracje restauracji i ulic, które pozwalają na rezygnację z części dekoracji - to tylko początek długiej listy zalet ślubu w zimie.

Artykuł opublikowany na portalu polskatimes.pl
Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/strona-kobiet/zwiazki/a/slub-jesienia-czy-zima-ma-to-swoje-atuty,12622218/
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl