Szybki kontakt email email

PROMOCJA na wesela w 2018/2019 roku!!!

Boże Narodzenie 2018 od 142 zł!
Sobota 19.01.19 i 26.01.19 od 139 zł!
Sobota 
16.03.19 i 30.03.19 od 127 zł
Czwartek 
25.04.19 od 145 zł
Majówka
30.4/1.5.19 od 167zł
Czwartek
30.05.19 i 27.6.19; 11.7.19 – od 158 zł
Sobota/święto
20.06.19, 6.10.19 – od 209 zł

email
email: biuro@dwor-korona.pl
telefon
tel.: +48 605 144 465
(kontakt w godz. 10-18)

Planowanie wesela

Zaufaj doświadczeniu - ponad 500 zorganizowanych wesel. Zobacz ofertę i 100 zdjęć z wesel.
Planowanie wesela
Całą uroczystość przygotowuje nasz zespół doradców ślubnych według indywidualnych potrzeb i marzeń każdej Młodej Pary. To Młoda Para wybiera potrawy z listy 300 proponowanych dań. Realizujemy nawet najbardziej szalone weselne pomysły. Czy wesele jest w stylu retro, disco polo, biesiadne, dla Harleyowców lub dla Młodej Pary z Andaluzji - zawsze z największym entuzjazmem podchodzimy do organizacji uroczystości. Każda Młoda Para jest wyjątkowa. Dlatego Dwór Korona Karkonoszy i nasze piękne ogrody są na wyłączność.

Wesele Legnica

Młode pary z Legnicy i okolic szukając lokalu na przeprowadzenie wesela mają nie lada problem. Nie jest nim brak miejsc, a wręcz przeciwnie – ogromna ilość sal, hoteli i restauracji oferujących swoje usługi weselne. W samej Legnicy znajdziemy ich mnóstwo, a jeśli weźmiemy pod uwagę także okolice i sąsiednie tereny, liczba ta staje się przytłaczająca. Nie ma w tym nic dziwnego – Dolny Śląsk to jedno z najpiękniejszych województw naszego kraju, o bogatej tradycji, pięknej architekturze i zachwycającej przyrodzie, czyli idealne miejsce na przeprowadzenie wesela. Jak jednak z ogromu ofert wybrać taką, która spełni wszystkie oczekiwania młodej pary?

Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na doświadczenie właścicieli i specjalizację danego miejsca. Po drugie, zapoznać się z opiniami o danym lokalu i jego usługach. Po trzecie wreszcie, niezwykle istotna jest zarówno estetyka danego miejsca, jak i jego otoczenia. Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce to miejsce, które spełnia najwyższe standardy we wszystkich tych kryteriach. Jego właściciele od wielu lat zajmują się organizacją wesel, co pozwala na spełnienie wszystkich oczekiwań zarówno pary młodej, jak i gości weselnych. Najwyższej jakości obsługa, doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz wnętrza i pokoje o wyjątkowym charakterze sprawiają, że każde wesele to niezapomniane wydarzenie. Piękne położenie Dworu (w pobliżu Jeleniej Góry) sprawi, że już sama podróż na wesele stanie się pełną wrażeń przygodą. To doskonała propozycja dla Młodych Par z Legnicy i jej okolic, a także całego województwa dolnośląskiego.
 

Cały obiekt na wyłączność - w 1 miejscu: sala weselna, duża baza noclegowa, piękne ogrody spacerowe, kawiarnie, parkingi, własny zespół doświadczonych kucharzy i kelnerów - gwarantujemy najpiękniejsze chwile. Rocznie realizujemy ponad 70 wesel.

Posiadamy już ponad 3000 pisemnych referencji. Posiadamy Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Nasze wesela to wyjątkowa kuchnia. Do wyboru jest  aż 300 potraw. Największą sławę zdobyły nasze pasztety, szynki płonące, sery i oliwki w oliwach z ziołami oraz mięsa pieczone.

 ZAPYTAJ  o ofertę - to będzie Twoje piękne wesele. Ceny wesela  już od 126 zł. Efektem naszego wieloletniego doświadczenia jest Poradnik Młodej Pary - bogaty zbiór ważnych informacji dla każdej Młodej Pary. Krok po kroku podpowiadamy jak podpisywać umowy z zespołem, fotografem, co się sprawdza podczas wesela, po co są suflerzy weselni, jakich tortów nie lubią goście weselni oraz wiele innych, ważnych informacji.

Każda Młoda Para otrzymuje również listę rekomendowanych zespołów, DJ-ów, fotografów, ciastkarni, fryzjerów, stylistów, oraz naszego doradcę od spraw trudnych i beznadziejnych. Nasz  Wedding Planner   jest do Państwa dyspozycji.

 WYŚLIJ  maila: biuro@dwor-korona.pl lub  zadzwoń  +48 605 144 465 (codziennie od 10.00 do 19.00) - otrzymasz szczegółową ofertę. To będzie Twoje piękne wesele.

 Kliknij  w zdjęcie by je powiększyć.

Filmy weselne

Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl