Szybki kontakt email email
DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ
email
email: biuro@dwor-korona.pl
telefon
+48 605 144 465
(w godz. 08:00 - 16:00)
300 potraw do wyboru

Doskonała kuchnia
Uroczysta kolacja już od 89 zł/os

W Dworze Korona Karkonoszy  bogata oferta 300 potraw  w pełni oddaje nasze pasje kulinarne. Wierzymy w to, że jedzenie, tak jak życie – należy celebrować, dlatego od wielu lat podróżujemy po różnych zakątkach świata, poszukując ciekawych smaków i aromatów. Szkolenia z produkcji serów we Francji, win czy regionalnych potraw, to nasze natchnienie do kulinarnych eksperymentów. Efektem naszych poszukiwań są wyśmienite potrawy z naszego menu: receptury pasztetów, mięs pieczonych, oliwek w marynatach, chlebów, czy różnego rodzaju serów w oliwach z ziołami. Do naszych specjalności należą także domowe nalewki oraz wyśmienite kawy.

Nasi eksperci kulinarni realizują także projekty doradcze dla najwiekszych polskich i międzynarodowych firm z branży spożywczej. Więcje informacji:  SFERA GROUP 

Nasze kulinarne poszukiwania doceniają także firmy i media. W ciągu ostatnich 3 lat o naszych potrawach napisano w mediach ponad 2500 razy.
Dwór Korona Karkonoszy to  tradycyjna kuchnia polska , którą delikatnie przenikają ciekawe pomysły kulinarne z innych zakątków świata. Specjalizujemy się w daniach staropolskich, przygotowywanych według tradycyjnych receptur. Oferujemy także zapomniane potrawy z naszego dzieciństwa, których zapach i smak każdy z nas pamięta. Używamy tylko naturalnych składników, bez sztucznych dodatków i ulepszaczy smaku. Potrawy podajemy w stylowych naczniach Porcelany Ćmielów.

Zimne potrawy możemy serwować na stoły, na bufety zimne lub w wariancie mieszanym.

Uroczysta kolacja już od 89 zł/ os. brutto.  ZAPYTAJ  o szczegółową ofertę:

tel.: +48 605 144 465

email: biuro@dwor-korona.pl

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl