Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
PROMOCJA NA PAKIETY KONFERENCYJNE!

Jednodniowe szkolenie - 75 zł/os.
W pakiecie: sala z wyposażeniem, przerwa kawowa i lunch

Szkolenie z noclegiem - 209 zł/os.
W pakiecie: sala z wyposażeniem, przerwa kawowa, lunch, kolacja, nocleg, śniadanie

Szkolenie z noclegiem i uroczystą kolacją
- 259 zł/os.
W pakiecie: sala z wyposażeniem, przerwa kawowa, lunch, kolacja, nocleg, bufet z zimnymi przekąskami, lampka wina, śniadanie

Ceny za szkolenie są wartościami netto.
O szczegóły oferty zapytaj dzwoniąc pod nr +48 607 144 511

email email: event@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 511
Imprezy firmowe w górach

turnieje kulinarne dla firm
biesiady piwa, serów i wina
warsztaty kawy, pieczenie chleba i pierników

Kompleksowa  ORGANIZACJA IMPREZ  Od scenariusza, przez dobór atrakcji, przygotowanie wystąpień, wyjątkowe i różnorodne potrawy, wodzireja, zespoły muzyczne, gry i zabawy. Od 25 lat organizujemy imprezy w Polsce i za granicą dla najbardziej wymagających firm. Dwór Korona Karkonoszy to blisko 2000 m obiektu do dyspozycji. 
  • noclegi ze śniadaniem już od 89 zł/ os. netto
  • sala konferencyjna już od 49 zł / os. netto /dzień
  • przerwa kawowa klasyczna – już od 14 zł/os. netto
  • uroczysta kolacja już od 89 zł/ os. netto
  • open-bar już od 55 zł/os netto
 Zadzwoń  +48 607 144 511
 mail: biuro@dwor-korona.pl
Karkonoski Park Narodowy  – pięknie położony Dwór Korona Karkonoszy z wieloma możliwościami aktywnego spędzenia czasu to klucz do tego, by zadowolić każdego uczestnika wyjazdu. Trasy narciarskie, trasy spacerowe, terenowe gry firmowe, spływy pontonami po rzece. Organizujemy turnieje kulinarne, biesiady piwne, warsztaty lepienia pierogów, dekorowania pierników, pieczenia chleba i wiele innych!

Ponad  20 rodzajów imprez firmowych (bale, bankiety, imprezy integracyjne, seminaria, imprezy tematyczne i wiele innych).
Każdą firmą opiekuje się Event Manager, który dopasuje najlepszą imprezę lub blok szkoleniowy do oczekiwań firmy.

Zapytaj o szczegółową ofertę: +48 607 144 480
25Lat doświadczenia
22Scenariusze imprez
300Potraw do wyboru
2000Metrów obiektu do dyspozycji
3000Referencji

Zaufaj doświadczeniu

Od 25 lat organizujemy imprezy w Polsce i za granicą dla najbardziej wymagających firm. Nasze Stylowe Centrum Konferencyjne to kilka sal szkoleniowych mogących pomieścić od kilkunastu do 170 osób. Realizujemy nawet najbardziej szalone pomysły, wszystkie imprezy szyte są szyte na miarę. Otrzymaliśmy już ponad 3500 pisemnych referencji - sprawdź dlaczego inni nam zaufali!!!
Biesiada staropolska
Biesiady Staropolskie w Dworze Korona Karkonoszy to imprezy firmowe inspirowane 
legendarnymi ucztami organizowanymi w dawnej Polsce. Obfitują w gorące mięsiwa, apetyczne zakąski i aromatyczne nalewki. Przygotowujemy je według oryginalnej, sprawdzonej receptury, więc głośnych toastów na pewno nie zabraknie!

Po dworskich posiłkach zapraszamy gości na tańce i przyśpiewki biesiadne.  Zgodnie ze staropolskim zwyczajem – dopóki na parkiecie znajduje się chociaż jedna para – kapela nie przestaje grać i hulanka trwa!
impreza firmowa wrocław
Bal kostiumowy
Zapraszamy Państwa do udziału w niezwykłym wydarzeniu. Bal kostiumowy w stylu barokowym z pewnością będzie szczególnym momentem dla każdego z uczestników. W programie m.in. wykwintna kolacja, muzyka oraz taniec odpowiadający stylowi barokowemu. Wielobarwny korowód masek, połączony z fantazyjnością kreacji i fryzur oraz klimatyczne wnętrza Dworu Korona Karkonoszy, bez trudu pozwolą przenieść się w epokę feerii kolorów, zabawy i dekadencji.

Często jednak pojawiają się osoby w stroju krokodyla i motyla.
imprezy firmowe w górach
Centrum Imprez Plenerowych
W naszym letnim Centrum Imprez Plenerowych (120 os.) organiuzujemy wszelkiego rodzaju eventy na świeżym powietrzu. Hitem ostatnich sezonów jest biesiada piwna z pieczonymi kiełbaskami, uświetniona występem kapeli góralskiej. Możemy zorganizować także imprezę grillową, w trakcie której pieczonego dzika lub prosiaka zaserwuje Państwu rycerz z Karkonoszy! Zapraszamy także do degustacji naszych nalewek, piw rzemieślniczych i własnych kaw.

Zapytaj o szczegóły:
e-mail: event@dwor-korona.pl
tel.: +48 607 144 511

Oferujemy

Ponad 20 scenariuszy imprez - eventy firmowe w górach - unikalne wnętrza Dworu - różnej wielkości stylowe sale i kawiarnie. Stylowe apartamenty, saloniki i pokoje. Piękny ogród i liczne atrakcje. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez. Zapraszamy!
Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl