Szybki kontakt email email

Noworoczna PROMOCJA na wesela ZIMĄ 2018/2019 roku!!!

Sobota 17/18.11, 8/9.12 od 138 zł!
Sobota 05.01.19, 12.01.19 i 19.01.19 od 138 zł!

Eleganckie przyjęcia z okazji chrzcin od 39 zł
lub Komunii Świętej: 01.05; 20.05 i 03.06  – zarezerwuj termin już dziś!

email
email: biuro@dwor-korona.pl
telefon
tel.: +48 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2016-11-16

Wesele w karnawale: zimowe szaleństwo

Karnawał to okres w polskim kalendarzu, rozpoczynający się zwykle w dniu Trzech Króli i kończący we wtorek przed Środą Popielcową. Karnawał, jak sama nazwa wskazuje, oznacza okres zimowych imprez i zabaw: maskarad, balów, pochodów. Coraz częściej w okresie karnawału organizowane są także imprezy weselne. Jakie są plusy takiego rozwiązania?

Wiele Par Młodych, ze względu na zimową porę, wciąż obawia się organizowania wesela w karnawale. Głównym przeciwwskazaniem są oczywiście niskie temperatury. Jednak śnieg możemy przekuć w atut, a mrozu nie traktować wcale jako mankament. Zimowa aura, szczególnie w rejonach poza dużymi aglomeracjami, jest naprawdę piękna i urzekająca! Przecież właśnie zimą jeździmy do wielu europejskich kurortów narciarskich i czekamy aż zima zmrozi szczyty i górskie zbocza. Wybierając zimowe wesele w polskich górach, np. Karkonoszach, zjeżdżanie na sankach i lepienie bałwana mamy gratis! Wiele Par Młodych już doceniło uroki zimy i zdecydowało się na przyjęcie weselne w miesiącach zimowych. Wiele wciąż się tego obawia. Jeśli nic was nie przekona do zimowego wesela, musicie liczyć się z dłuższym oczekiwaniem na wolny termin i wyższą ceną, ale w zamian możeccie cieszyć się słoneczną aurą i np. ślubem w ogrodzie. Coś za coś. Wybór zależy od waszych priorytetów oraz zasobów finansowych.
 
wesele w karnawale
Argumentem koronnym dla wielu narzeczonych będzie z pewnością cena. Większość obiektów weselnych w sezonie zimowych przygotowuje specjalne oferty i obniżki. W ten sposób możemy zaoszczędzić od kilku do kilkunastu tyś. złotych! Jeśli zdecydujemy się na zimowe wesele last minute, możemy liczyć na dodatkowy rabat. Rekordzistom udało się zaoszczędzić w ten sposób nawet 20 tyś.!
 
wesele zima promocja
Wesele w karnawale ma z pewnością tą zaletę, że jest to czas przewidziany na zabawę i szaleństwa na parkiecie. Możemy zaopatrzyć naszych gości w specjalne rekwizyty: pióra i inne kolorowe gadżety, albo zorganizować wesele tematyczne, np. w stylu lat. 20. 
 
wesele lata 20.

Część par decyduje się także na wynajęcie specjalnej fotobudki, aby w ten sposób upamiętnić niezwykłe stroje i charakter imprezy oraz sprawić gościom dodatkową frajdę. Koszt wynajęcia fotobudki to kilkaset zł za godzinę do 1-2 tyś za kilkugodzinny wynajem. Ostatnio furorę robią także videobudki. Pamiętajmy że dzięki weselu w styczniu lub lutym, mamy na to dodatkowy budżet!
 
wesele fotobudka

Z własnego doświadczenia możemy podpowiedzieć, że wesela w okresie karnawału, to świetna opcja i wiele Par, które nie były do końca przekonane, jest potem zachwyconych. Goście także bawią się znakomicie i zimowa aura za oknem czy widok na ośnieżone nikomu nie przeszkadza! ;) 
 
karnawał wesele
Zapraszamy!

Zobacz także: Wesele w Sylwestra, Wesele w Boże Narodzenie

Zapytaj o ofertę:
Joanna Hoc – Kopiej
mail: biuro@dwor-korona.pl
tel: +48 605 144 021 (w godz. 10:00 - 18:00).
 
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl