Szybki kontakt email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email

LETNIA PROMOCJA na wesela w 2019 i 2020 roku!!!

Sobota/święto 11.11. i 21.12. od 127 zł
Boże Narodzenie 26/27.12. (2-gi dzień świąt) – od 153 zł

Sobota 28.12. od 164 zł
Czwartek 3.10. od 146 zł
Poniedziałek 07.10.; 21.10. od 132 zł
Piątek 29.11. od 125 zł


2020 rok:
Sobota 11.01. i 25.01. od 139 zł
Sobota 08.02. i 15.02. od 148 zł
Sobota 07.03. i 21.03. od 132 zł
Sobota 18.04. i 25.04. od 169 zł
Sobota 16.05. od 187 zł

Czwartki w sezonie letnim od 149 zł
Czwartki w sezonie zimowym od 123 zł

W piątki, niedziele 2019:
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2018-01-12

Wesele w okresie karnawału

Marzysz o przyjęciu weselnym jak z bajki? Zaplanuj datę ślubu na okres karnawału! To wyjątkowy okres w roku, który na całym świecie kojarzony jest z radością, szaloną zabawą i tańcem, oraz fantazyjnymi, kolorowymi strojami. Jednak nie tylko ten fakt przemawia za zorganizowaniem wesela w tym czasie.
 
sala weselna wrocław
Biała magia
 
Często mówi się o „magicznym weselu” lub „weselu jak z bajki”. Co to tak naprawdę oznacza? Nie chodzi tylko o to, aby uroczystość była dopięta na ostatni guzik, a wszyscy goście dobrze się bawili. Potrzebne jest jeszcze coś – wyjątkowa oprawa i atmosfera, która pozwoli nam przenieść się do świata baśni i opowieści i sprawi, że dzień ten będzie naprawdę wyjątkowy. Zapewnią ją nam trzy elementy.
 
wesele dolny śląsk
Po pierwsze zimowa aura – okrywający wszystko biały puch, padające wokół płatki śniegu, blask pochodni, lampionów i świec… W takim otoczeniu ślub nabiera naprawdę bajkowego charakteru. Kolejną ważną sprawą jest miejsce naszego wesela. Zimą ideałem będą przyjęcia weselne organizowane w górach. Nic nie może się równać z dojazdem konnym zaprzęgiem do sali weselnej, gdy po drodze mijamy góry, lasy, doliny, zamki i pałace.
Jak podkreśla nasz ekspert weselny Joanna Hoc-Kopiej: "Nie mniej ważny jest sam obiekt weselny – tu doskonałym przykładem jest Dworska Sala Balowa w Dworze Korona Karkonoszy. To jedna z najwyższych sal w regionie (9 m), z odrestaurowanym 100-letnim drewnianym sklepieniem i iście królewskim, karmazynowym kolorem ścian. Tworzy to idealny klimat dla wesela jak z bajki, a każda Panna Młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka" - kończy swoją wypowiedź ekspertka.
 
ślub dolny śląsk
Czas karnawału – czas zabawy

Karnawał to wesoła muzyka, kolorowe stroje i zabawa na parkiecie do białego rana. Organizując wesele w okresie karnawału mamy okazję, by popuścić wodze fantazji i przygotować dla naszych gości wyjątkowe atrakcje. Może to być np. kulig czy ognisko z kiełbaskami, które pozwolą na zaczerpnięcie oddechu i zregenerowanie sił na resztę wieczoru.
 
sala weselna wrocław
Świetnym pomysłem jest też fotobudka. Dzięki niej zaproszeni goście będą mogli uwiecznić swoje karnawałowe stroje i fryzury – zdjęcia te będą doskonałą pamiątką dla wszystkich weselników. Ilość pomysłów jest nieograniczona – wszystkie nasze wesela są szyte na miarę, dzięki czemu możesz zorganizować takie wesele, o jakim marzysz.
 
ślub wrocław
Karnawał to także idealna okazja do organizacji wesel tematycznych. Trend ten z roku na rok zyskuje na popularności, i nic w tym dziwnego. Takie przyjęcie weselne pozwala nie tylko wyrazić swoją osobowość i zainteresowania Młodej Parze. Daje też okazję gościom do wykazania się fantazją i kreatywnością w przygotowaniu stroju i dodatków. W Dworze Korona Karkonoszy dbamy o to, by zarówno wystrój sali, jak i wszystkie ozdoby i potrawy były dostosowane do tematu przewodniego wesela. Wśród nich prym wiodą wesela w stylu steampunk i vintage, ale nic nie stoi na przeszkodzie by tematem przewodnim był dwór Królowej Śniegu, Alicja w krainie czarów, ulubiony gatunek muzyczny czy epoka. Wszystko zależy od tego, jak wyobrażasz sobie Twoje wesele jak z bajki…
 
wesele steampunk dolny śląsk
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 650 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w 2018 r. - 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
2019-08-27
2019-04-12
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl