Szybki kontakt email email

NOWOROCZNA PROMOCJA na wesela w 2019 roku!!!

Sobota 30.03. i 06.04. od 125 zł
Czwartek 23.05. od 138 zł
Czwartek 30.05. od 142 zł
Czwartek 27.06. od 148 zł
Sobota/święto 15.06. i 20.06. od 175 zł
Poniedziałek 13.05. i 09.09. od 122 zł
Poniedziałek 17.06. i 08.07. od 129 zł
 
Piątki, soboty, niedziele w styczniu:
Imprezy urodzinowe, karnawałowe – od 80 zł/1 os.
Chrzciny – od 50 zł/1 os.

email
email: biuro@dwor-korona.pl
telefon
tel.: 607 144 480
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2018-01-12

Wesele w okresie karnawału

Marzysz o przyjęciu weselnym jak z bajki? Zaplanuj datę ślubu na okres karnawału! To wyjątkowy okres w roku, który na całym świecie kojarzony jest z radością, szaloną zabawą i tańcem, oraz fantazyjnymi, kolorowymi strojami. Jednak nie tylko ten fakt przemawia za zorganizowaniem wesela w tym czasie.
 
sala weselna wrocław
Biała magia
 
Często mówi się o „magicznym weselu” lub „weselu jak z bajki”. Co to tak naprawdę oznacza? Nie chodzi tylko o to, aby uroczystość była dopięta na ostatni guzik, a wszyscy goście dobrze się bawili. Potrzebne jest jeszcze coś – wyjątkowa oprawa i atmosfera, która pozwoli nam przenieść się do świata baśni i opowieści i sprawi, że dzień ten będzie naprawdę wyjątkowy. Zapewnią ją nam trzy elementy.
 
wesele dolny śląsk
Po pierwsze zimowa aura – okrywający wszystko biały puch, padające wokół płatki śniegu, blask pochodni, lampionów i świec… W takim otoczeniu ślub nabiera naprawdę bajkowego charakteru. Kolejną ważną sprawą jest miejsce naszego wesela. Zimą ideałem będą przyjęcia weselne organizowane w górach. Nic nie może się równać z dojazdem konnym zaprzęgiem do sali weselnej, gdy po drodze mijamy góry, lasy, doliny, zamki i pałace.
Jak podkreśla nasz ekspert weselny Joanna Hoc-Kopiej: "Nie mniej ważny jest sam obiekt weselny – tu doskonałym przykładem jest Dworska Sala Balowa w Dworze Korona Karkonoszy. To jedna z najwyższych sal w regionie (9 m), z odrestaurowanym 100-letnim drewnianym sklepieniem i iście królewskim, karmazynowym kolorem ścian. Tworzy to idealny klimat dla wesela jak z bajki, a każda Panna Młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka" - kończy swoją wypowiedź ekspertka.
 
ślub dolny śląsk
Czas karnawału – czas zabawy

Karnawał to wesoła muzyka, kolorowe stroje i zabawa na parkiecie do białego rana. Organizując wesele w okresie karnawału mamy okazję, by popuścić wodze fantazji i przygotować dla naszych gości wyjątkowe atrakcje. Może to być np. kulig czy ognisko z kiełbaskami, które pozwolą na zaczerpnięcie oddechu i zregenerowanie sił na resztę wieczoru.
 
sala weselna wrocław
Świetnym pomysłem jest też fotobudka. Dzięki niej zaproszeni goście będą mogli uwiecznić swoje karnawałowe stroje i fryzury – zdjęcia te będą doskonałą pamiątką dla wszystkich weselników. Ilość pomysłów jest nieograniczona – wszystkie nasze wesela są szyte na miarę, dzięki czemu możesz zorganizować takie wesele, o jakim marzysz.
 
ślub wrocław
Karnawał to także idealna okazja do organizacji wesel tematycznych. Trend ten z roku na rok zyskuje na popularności, i nic w tym dziwnego. Takie przyjęcie weselne pozwala nie tylko wyrazić swoją osobowość i zainteresowania Młodej Parze. Daje też okazję gościom do wykazania się fantazją i kreatywnością w przygotowaniu stroju i dodatków. W Dworze Korona Karkonoszy dbamy o to, by zarówno wystrój sali, jak i wszystkie ozdoby i potrawy były dostosowane do tematu przewodniego wesela. Wśród nich prym wiodą wesela w stylu steampunk i vintage, ale nic nie stoi na przeszkodzie by tematem przewodnim był dwór Królowej Śniegu, Alicja w krainie czarów, ulubiony gatunek muzyczny czy epoka. Wszystko zależy od tego, jak wyobrażasz sobie Twoje wesele jak z bajki…
 
wesele steampunk dolny śląsk
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 500 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 70 wesel.
 
Poprzednie wpisy
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl