Szybki kontakt email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email

LETNIA PROMOCJA na wesela w 2019 i 2020 roku!!!

Sobota/święto 11.11. i 21.12. od 127 zł
Boże Narodzenie 26/27.12. (2-gi dzień świąt) – od 153 zł

Sobota 28.12. od 164 zł
Czwartek 3.10. od 146 zł
Poniedziałek 07.10.; 21.10. od 132 zł
Piątek 29.11. od 125 zł


2020 rok:
Sobota 11.01. i 25.01. od 139 zł
Sobota 08.02. i 15.02. od 148 zł
Sobota 07.03. i 21.03. od 132 zł
Sobota 18.04. i 25.04. od 169 zł
Sobota 16.05. od 187 zł

Czwartki w sezonie letnim od 149 zł
Czwartki w sezonie zimowym od 123 zł

W piątki, niedziele 2019:
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2015-12-21

Trendy w makijażu ślubnym

Przygotowania ślubne zwykle zaczynają się na wiele miesięcy przed planowaną datą wesela. Gdy już najważniejsze kwestie – takie jak sala, lista gości oraz menu - mamy przygotowane – czas pomyśleć o tym jak chcielibyśmy się zaprezentować w tym niezwykłym dniu. Zwykle bardziej trapi to kobiety niż mężczyzn, dlatego i my skupimy się na wizerunku ślubnym przeznaczonym dla Pań, a ściślej mówiąc weźmiemy pod lupę make-up Panny Młodej. 
 
make-up wesele
Jakie trendy obowiązują w branży ślubnej na sezon 2016???

- Make-up-no-make-up – choć może się to wydać dziwne, tego typu makijaż króluje na światowych wybiegach mody. My rozumiemy jednak, że w dniu ślubu chcesz wyglądać naprawdę wyjątkowo. W związku z tym jeśli nie masz ciemnej oprawy oczu i rzęs sięgających nieba, wskazany jest nieco mocniejszy makijaż. Pamiętaj jednak aby na końcu efekt był jak najbardziej naturalny. Unikamy efektu „maski” i widocznych z kilku kilometrów różnokolorowych cieni.

- Umiar – dewiza ikony mody - Coco Channel brzmi tak: „Przed wyjściem z domu stań przed lustrem i zdejmij jedną rzecz”, co przekłada się na uniwersalną zasadę ”co za dużo to nie zdrowo”. W przypadku makijażu zasadę tę stosujemy wybierając zawsze albo usta albo oczy, tzn. jeśli decydujemy się mocniej podkreślić oczy, rezygnujemy z ust na rzecz np. bezbarwnego błyszczyka. Jeśli stawiamy na mocne usta, zrezygnujemy z mocnych cieni oraz ostrych kresek.

- Kolory pastelowe – mięta, szarość, błękit, pastelowy róż, to kolory królujące w sezonie 2016 (nie tylko w branży ślubnej). Jeśli chcesz zaszaleć a dodatkowo masz pełne usta, które chciałabyś podkreślić, możesz użyć pomadki w kolorze marsala. Kolor ten jest hitem ostatnich sezonów zarówno w modzie jak i designie. Takie usta będą idealnie komponować się z równie modnym szarym lub grafitowym cieniem na powiekach.
 
makijaż wesele

- Odpowiedni podkład – to uniwersalna zasada, obowiązująca niezmiennie od lat! Ładna, rozświetlona i matowa cera to podstawa każdego profesjonalnie wykonanego makijażu. Skóra przed nałożeniem podkładu musi być odpowiednio przygotowana – oczyszczona i nawilżona. Podkład dopieramy do odcienia naszej cery, zwykle powinien być on o ton jaśniejszy niż nasza skóra na twarzy. Osoby z problemami, skórą tłustą czy trądzikową, powinny poszukać podkładów no-oil, które nie będą powodowały dodatkowego błyszczenia się twarzy. Wszystkie typy cery i makijażu powinny zostać wykończone pudrem, najlepiej mineralnym, który wspaniale kryje, jest niewidoczny i całkowicie naturalny dla naszego pH. W tym sezonie króluje także jasny róż. Jednak powinny unikać go osoby o okrągłej twarzy.

- Dzień przed – koniecznie wykonaj tzw. „makijaż próbny” dzień lub kilka dni przed wielkim dniem! To pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek i niechcianego wyglądu. Pamiętaj że do zdjęć lepiej pasuje mocniejszy makijaż, zatem do sesji ślubnej malujemy się o ton lub dwa mocniej niż na dzień zaślubin i uroczystość weselną.

I na koniec najważniejsze: "Niezależnie od tego jaki makijaż wybierzesz, pamiętaj o uśmiechu! Piękny uśmiech odmładza co najmniej o dekadę, więc nie może go zabraknąć w dniu Twojego ślubu ;)" - podkreśla ekspertka weselna Joanna Hoc-Kopiej.
 

makijaż do ślubu
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 650 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w 2018 r. - 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
2019-08-27
2019-04-12
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl