Szybki kontakt email email

URODZINOWA PROMOCJA na wesela w 2019 i 2020 roku!!!

Sobota 10.08. od 169 zł
Sobota/święto 11.11. i 21.12. od 129 zł
Boże Narodzenie 26/27.12. (2-gi dzień świąt) – od 155 zł
Sobota 28.12. od 167 zł
Czwartek 3.10. i 10.10. od 148 zł
Poniedziałek 29.07., 16.09. i 07.10. od 132 zł
Piątek 29.11. od 129 zł
2020 rok:
Sobota 11.01. i 25.01. od 143 zł
Sobota 07.03. i 21.03. od 136 zł

Sobota 18.04. i 25.04. od 172 zł
Sobota 16.05. od 189 zł

W piątki, niedziele 2019:
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2016-01-08

Jak wybrać miejsce i salę na wesele?

Gdy do naszego ślubu zaczynamy odliczać dni, a nawet godziny, często jesteśmy podekscytowani, lekko zdenerwowani, ale bywa że spanikowani do granic możliwości. Tak, to prawda! Państwo Młodzi często zastanawiają się czy ich wybór obiektu oraz sali weselnej okaże się trafny i nic w tym dziwnego. Jak sprawić by w nie znaleźć się w gronie nieszczęśliwców, którzy w dniu ślubu z powodu trefnych wyborów dostają rozstroju żołądka? Niestety po podpisaniu umowy, a zwłaszcza gdy weselne potrawy już kipią na palniku, a Panna Młoda stuka obcasami po kamiennych schodach, nasze pole manerwu jest mocno ograniczone.
 
sala na wesele
Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej aby później uniknąć rozczarowania czy zawodu na całe życie? Jak sprawić, aby uroczystość przebiegła idealnie, bez żadnych wpadek ze strony organizatora? 

Jaka powinna być ta idealna sala weselna?

Rozglądając się za wymarzoną salą weselną, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Musimy zastanowić się jaki rodzaj oprawy weselnej najbardziej nam odpowiada. Czy będzie to sala w stylu dworskim, pałacyk, karczma czy też restauracja hotelowa, ważne jest aby miejsce było dostosowane do naszych oczekiwań, a organizatorzy mieli odpowiednie doświadczenie. Jak podkreśla ekspert weselny Joanna Hoc-Kopiej: "Sprawą oczywistą jest, że musimy pojechać i obejrzeć wybrane miejsce na żywo, gdyż zdjęcie na stronie internetowej nie oddaje niekiedy charakteru miejsca. Przed spotkaniem dobrze jest poczytać opinie w Internecie oraz przygotować sobie listę pytań, tak aby nic istotnego nam nie umknęło. Często od samej kategorii miejsca, ważniejsze jest pewnego rodzaju klimat oraz złapanie pozytywnego kontaktu z organizatorami". Jeśli nasz zmysł nas nie zawodzi, tym razem również możemy zdać się na przeczucie, uwzględniając przy tym twarde fakty :)
 
zabawa w sali weselnej
Moda na wesela w stylu rustykalnym
 
Dokonując wyboru miejsca zazwyczaj kierujemy się naszymi gustami i budżetem. Pamiętajmy jednak aby jak najniższa cena nie była jedynym czynnikiem, determinującym naszą decyzję. Często warto jest wybrać miejsce ślubu poza dużą aglomeracją, ale takie które będzie miało piękne okoliczności przyrody. Koszty dojazdów zrekompensują nam niższe ceny menu oraz innych usług. Ta opcja jest warta rozważenia, także dlatego, gdyż dla Pary Młodej i ich gości, wesele w otoczeniu przyrody i gór, będzie niesamowitym przeżyciem, zupełnie odmiennym od ślubu w zgiełku miasta.
 
Ta opcja od lat zyskuje na popularności i nic dziwnego! Mieszkańcy dużych miast z ogromnym entuzjazmem przyjmują wiadomość o 2 – 3 dniach z dala od hałasu i ciągłego pośpiechu. Decydując się na salę weselną np. w górach, otrzymujemy też niepowtarzalną okazję na piękne zdjęcia ślubne. Mamy gwarancję spektakularnej sesji decydując się zarówno na zdjęcia na łonie natury - wśród zieleni, kwiatów, wodospadów - jak i zdjęcia bardziej stylizowane, np. w charakterze wiejskiej sielanki przy snopkach siana, na traktorze, podczas jazdy konnej etc.
 
wesele rustykalne

Wydaje się, że moda na wesele w stylu rustykalnym szybko nie przeminie. Przez co najmniej kilka następnych sezonów możemy spodziewać się wzrostu popularności kameralnych miejsc na wesele, proponujących niestandardowe rozwiązania, wystrój sali i design. Dzięki temu oferta weselnych usług jest bardziej zróżnicowana i każdy może wybrać coś dla siebie. Pamiętajmy jednak aby wybierać miejsca rekomendowane np. przez byłych gości, posiadających dużą liczbę pozytywnych referencji. To znacznie zwiększy szansę na najpiękniejsze wesele (nie tylko) w stylu rustykalnym!
 

wesele w stylu rustykalnym
Zapytaj o szczegóły:
Joanna Hoc – Kopiej
mail: biuro@dwor-korona.pl
tel: +48 605 144 021 (w godz. 10:00 - 18:00).
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 600 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w 2018 r. - 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
2019-04-12
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl