Szybki kontakt email email

URODZINOWA PROMOCJA na wesela w 2019 i 2020 roku!!!

Sobota 10.08. od 169 zł
Sobota/święto 11.11. i 21.12. od 129 zł
Boże Narodzenie 26/27.12. (2-gi dzień świąt) – od 155 zł
Sobota 28.12. od 167 zł
Czwartek 3.10. i 10.10. od 148 zł
Poniedziałek 29.07., 16.09. i 07.10. od 132 zł
Piątek 29.11. od 129 zł
2020 rok:
Sobota 11.01. i 25.01. od 143 zł
Sobota 07.03. i 21.03. od 136 zł

Sobota 18.04. i 25.04. od 172 zł
Sobota 16.05. od 189 zł

W piątki, niedziele 2019:
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2017-02-28

Eleganckie wesele - jak to osiągnąć?

Wielu z nas marzy o luksusowym weselu,  jednocześnie nie chcemy przy tym wydawać fortuny czy całych oszczędności życia. To logiczne i zrozumiałe. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Dwór Korona Karkonoszy stworzył ofertę specjalną, dla najbardziej wymagających, a jednocześnie szanujących swój portfel.

Hotel, pałac czy dwór?

To pytanie zadaje sobie wiele Młodych Par, które rozważają organizację luksusowego wesela. Odpowiedź jest bardzo prosta i banalna, wymaga jednak naszego zaangażowania. Każdy obiekt który wzbudził nasze zainteresowanie, powinniśmy obejrzeć na żywo. Czeka nas więc dłuższa wycieczka krajoznawcza po bliższych i dalszych okolicach. Jeśli chcemy już na wstępie ograniczyć ilość odwiedzanych obiektów, sprawdźmy opinie w Internecie i na Facebooku. Ekspert weselny Joanna Hoc-Kopiej doradza: "Nie sugerujmy się samą nazwą. Pałac czy zamek mogą wzbudzić nasz nadmierny entuzjazm i wygórowane oczekiwania, a może się okazać, że prezentowane na witrynie fotografie mocno odbiegają od rzeczywistości. Często też obiekty naznaczone mianem „zabytków” ładnie prezentują się na zewnątrz, a po wejściu tracą swój urok". Jeśli już będziemy na miejscu obejrzymy więc nie tylko bryłę obiektu i salę, ale też pozostałe pomieszczenia i pokoje, zwłaszcza Apartament Młodej Pary. "Jeśli chcemy aby nasze wesele było eleganckie, nocleg też powinien taki być. Podobnie postąpmy z Salą Balową i sprawdźmy wszystkie szczegóły przed podjęciem decyzji" - podkreśla ekspertka. Z pewnością wysoka sala będzie pięknej się prezentowała w czasie uroczystości. Zapytajmy też o oferowane dodatki i usługi (np. pomoc Wedding Plannera, pomoc w aranżacji wystroju etc.).
 
luksusowa Sala Balowa
Ważne jest nie tylko sam obiekt, ale i jego położenie. Już w czasie podróży w samochodzie warto zwrócić uwagę na bezpośrednią okolicę. Dopełnieniem luksusowego wesela będzie piękne położenie obiektu. Najlepiej abyśmy mieli do dyspozycji ogród z miejscem do zorganizowania ślubu cywilnego. Z pewnością wszyscy goście docenią możliwość relaksu w pięknie położonym obiekcie z ogrodem. Dodatkowy plus jeśli będzie się mieścił w bezpośrednim otoczeniu przyrody np. w górach czy w lesie.
 
elegancki ogród wesele
BARDZO WAŻNE! Zapytajmy czy wybrane przez nas miejsce oferuje obiekt na wyłączność. To niezwykle istotne jeśli zależy nam na prestiżu. Niektóre obiekty oferują wyłączność w cenie wesela, kiedy indziej trzeba będzie dopłacić.

Luksusowe menu

Kuchnia to bardzo ważny element wesela. Powinniśmy ustalić wszystkie szczegóły nie tylko z menadżerem obiektu, ale i Szefem Kuchni. Elegancki obiekt powinien sam zadbać o mini-degustację potraw weselnych dla swoich potencjalnych gości. Decydując się na pakiet luksusowy, otrzymujemy „kompleksowe doradztwo”, tzn. nie musimy sami kombinować które potrawy są teraz na topie i czym zaskoczyć gości, to Szef Kuchni nam podpowiada, jednocześnie możemy spróbować wszystkich oferowanych potraw. Nie krępujmy się wymagać więcej, jeśli napotkamy opór po drugiej stronie, to znaczy, że obiekt oferuje „pakiet luksusowy” tylko w teorii. Skoro na początku napotkaliśmy problemy, im dalej, tym będzie trudniej. 
 
elegancki bufet weselny
Nocleg w hotelu butikowym

Po udanej uroczystości weselnej zarówno goście jak i Młoda Para udają się na zasłużony odpoczynek. Miejsca noclegowe to element wesela który często traktujemy po macoszemu. To duży błąd! Doświadczenie pokazuje, że goście przywiązują bardzo dużą wagę do wystroju wnętrz i jakości pokoi. Sprawdźmy to koniecznie przed podpisaniem umowy. Ostatnio bardzo modne są tzw. hotele butikowe, które odznaczają się unikalnym charakterem i niebanalnym wystrojem. Możemy mile zaskoczyć nawet najbardziej światowych gości!
 
Elegancki apartament Młoda Para
To kilka najważniejszych kwestii, na które powinniście zwrócić uwagę, jeśli marzycie o weselu „na bogato”. Oczywiście wiele kwestii zależy od indywidualnych upodobań. Dla jednej Panny Młodej ważniejsza będzie Sala Balowa, dla innej ciekawa aranżacja pokoi lub wyśmienita kuchnia. Najlepiej jednak aby wszystkie te elementy tworzyły spójną całość i stały na najwyższym poziomie.
 
luksusowe wesele
Na luksusowe wesele zaprasza Dworu Korona Karkonoszy! To miejsce z duszą i charakterem oraz gwarancją najwyższej jakości usług i dbałości o szczegóły.

Oferta obejmuje: • cały obiekt na wyłączność • opiekę Wedding Plannera • kompleksowe doradztwo • ponad 300 potraw do wyboru • indywidualne spotkanie z Szefem Kuchni • mini-degustację naszych potraw i nalewek • jedną z najpiękniejszych i najwyższych Sal Balowych w regionie (ponad 9 m!) • nocleg w hotelu butikowym.

Zapytaj o ofertę:
Joanna Hoc – Kopiej
mail: biuro@dwor-korona.pl
tel: +48 605 144 021 (w godz. 10:00 - 18:00).
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 600 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w 2018 r. - 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
2019-04-12
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl