Szybki kontakt email email

URODZINOWA PROMOCJA na wesela w 2019 i 2020 roku!!!

Sobota 10.08. od 169 zł
Sobota/święto 11.11. i 21.12. od 129 zł
Boże Narodzenie 26/27.12. (2-gi dzień świąt) – od 155 zł
Sobota 28.12. od 167 zł
Czwartek 3.10. i 10.10. od 148 zł
Poniedziałek 29.07., 16.09. i 07.10. od 132 zł
Piątek 29.11. od 129 zł
2020 rok:
Sobota 11.01. i 25.01. od 143 zł
Sobota 07.03. i 21.03. od 136 zł

Sobota 18.04. i 25.04. od 172 zł
Sobota 16.05. od 189 zł

W piątki, niedziele 2019:
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Aktualności

2016-01-03

WROCŁAW: miasto weselnych przyjęć

„Wrocław – miasto spotkań”, takim hasłem promuje się stolica Dolnego Śląska. Tymczasem, a może właśnie dlatego, Wrocław znajduje się również w ścisłej czołówce polskich miast, pod względem liczby organizowanych przyjęć weselnych. Sprzyja temu nie tylko duża liczba obiektów weselnych, ale także piękna architektura, malownicze parki  i dogodny klimat.

Nowożeńcy W CENTRUM uwagi
W ciągu ostatniej dekady Wrocław nieustannie stara się o zaszczytne trzecie miejsce na podium najpopularniejszych polskich miast, zaraz po Warszawie i Krakowie. Ta popularność sprawia, że wiele młodych par, które organizują tu swoje przyjęcie weselnie, to osoby z poza Wrocławia. Piękny kolorowy Rynek i wiekowy Ostrów Tumski  - ze słynnym mostem, na którym zakochani wieszają kłódki ze swoimi inicjałami -  z każdym rokiem stają nabierają coraz więcej romantyzmu. W sercu miasta przybywa jednocześnie miejsc, w których nowożeńcy mogą zorganizować weselne przyjęcie. I choć w samym centrum nie ma zbyt wielu obiektów wyposażonych w duże sale balowe, to urok  wrocławskiego Śródmieścia, nadal przyciąga młode pary, które decydują się na wytworne przyjęcia koktajlowe.

Wesele jak z bajki
Leśnica, Krzyki, Psie Pole, Biskupin – oddalone od centrum dzielnice Wrocławia to także miejsca niezwykle magiczne. Stojące tam poniemieckie dworki i kamienice często pamiętają jeszcze huczne przedwojenne bale. Obecnie w wielu z nich funkcjonują obiekty weselne z prawdziwymi salami balowymi. W spokojniejszych częściach miasta goście weselni mogą pozwolić sobie, by na moment opuścić weselną salę i przespacerować się po pobliskim parku. Nic zatem dziwnego, że w Parku Szczytnickim, Południowym lub słynnym Ogrodzie Japońskim, często można spotkać nowożeńców, którzy opuścili na chwilę salę weselną, by w pięknej scenerii uwiecznić te wyjątkowe chwile.

Hale ślubnych marzeń
O tym, że Wrocław „weselami stoi” można przekonać się podczas cyklicznych targów ślubnych, z których najsłynniejsze organizowane są w zabytkowej Hali Stulecia lub sportowej Hali Orbita. W jednym miejscu można wtedy spotkać ślubnych doradców oraz właścicieli ekskluzywnych weselnych dworków, pięknych sal balowych, czy nowoczesnych obiektów weselnych. Często dopiero tam przeszli nowożeńcy dowiadują się jak zróżnicowana może być oferta obejmująca organizację weselnego przyjęcia. We Wrocławiu i okolicach istnieją bowiem obiekty, w których można zorganizować wesele tematyczne, np. w klimacie lat 20 – stych; ulubionego filmu lub zamierzchłej epoki. Młoda para nie musi też być skazana na tradycyjną, biesiada muzykę. Coraz więcej osób decyduje się na swoje wesele zamówić zespół, który rzeczywiście odpowiada ich muzycznym gustom. Modne stają się więc wesela jazzowe, rokowe oraz przyjęcia weselna z muzyką z lat 70 - tych i 80 – tych.

Niebanalne pomysły
Każde miasto ma swoje charakterystyczne miejsca, które coraz chętniej otwierają swoje podwoje na potrzeby młodych par. We Wrocławiu można zatem zorganizować weselną uroczystość, nie tylko we wspomnianej już Hali Stulecia, ale także w ZOO, Ogrodzie Botanicznym czy kilku pięknych obiektach muzealnych. Narzeczeni mogą zatem zdecydować się na naprawdę niebanalne miejsce, którego właściciele traktują każda młodą parę indywidualnie i są otwarci na współpracę w realizacji marzeń, o tym najpiękniejszym dniu w życiu.
Wrocław - wesele - ślub
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 600 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w 2018 r. - 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
2019-04-19
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl