Szybki kontakt email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email

LETNIA PROMOCJA na wesela w 2019 i 2020 roku!!!

Sobota/święto 11.11. i 21.12. od 127 zł
Boże Narodzenie 26/27.12. (2-gi dzień świąt) – od 153 zł

Sobota 28.12. od 164 zł
Czwartek 3.10. od 146 zł
Poniedziałek 07.10.; 21.10. od 132 zł
Piątek 29.11. od 125 zł


2020 rok:
Sobota 11.01. i 25.01. od 139 zł
Sobota 08.02. i 15.02. od 148 zł
Sobota 07.03. i 21.03. od 132 zł
Sobota 18.04. i 25.04. od 169 zł
Sobota 16.05. od 187 zł

Czwartki w sezonie letnim od 149 zł
Czwartki w sezonie zimowym od 123 zł

W piątki, niedziele 2019:
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Aktualności

2016-01-10

Szkolenia i konferencje w dobrym wydaniu

Ponoszeniu kwalifikacji pracowników i dodatkowe szkolenia to jeden z głównych czynników, skutecznie motywujących do pracy. Popularność wyjazdów szkoleniowych sprawia, że w okolicach Karpacza i Jeleniej Góry powstaje coraz więcej centrów konferencyjnych i obiektów hotelarskich, kierujących swoją ofertę do firm. Jednak, aby firmowy wyjazd okazało się atrakcyjny dla pracowników i przyniosło wymierne korzyści pracodawcy, należy dobrze rozważyć wybór miejsca szkoleniowego.

W odpowiedniej odległości

Nie bez powodu szkolenia urządza się zwykle poza miejscem zamieszkania pracowników. Dzięki temu uczestnicy są bardziej skoncentrowani na treściach szkoleniowych i nie myślą o obowiązkach, które czekają ich po powrocie do domu. Z drugiej jednak strony nie powinno być to zbyt daleko, by delegaci nie czuli się przemęczeni podróżą.
Wybór okolic Karpacz i Jeleniej Góry to zatem doskonałe miejsce na szkolenia i konferencje dla pracowników wrocławskich firm. Piękno karkonoskiego krajobrazu przyciągają oczywiście kadry pracownicze z całej Polski, należy jednak wtedy pamiętać, by przed rzeczywistym rozpoczęciem wykładów, uczestnicy mieli czas na odpoczynek.

Powiew świeżości

Górskie regiony nie przez przypadek są najczęściej wybierane na miejsca wyjazdów firmowych. Badania psychologów dowodzą, że malowniczość górskiego krajobrazu, tak inna od wielkomiejskiego hałasu, pozwala się szybciej odprężyć i łatwiej chłonąć przekazywane treści. Na wyjazdy szkoleniowe najlepsze będą zatem ośrodki położone na malowniczych obrzeżach lub w okolicach Karpacza czy Jeleniej Góry. Centrum Konferencyjne z widokiem na górską panoramę i położone w spokojnej okolicy, pozwoli pracownikom zapomnieć o stresujących sytuacjach i chętniej włączyć się w program szkolenia.
 
Dogodne warunki pracy

Nawet najelegantszy hotel nie sprawdzi się na wyjeździe firmowym jeżeli nie będzie miał odpowiednio dostosowanej sali konferencyjnej czy miejsc do przeprowadzenia wykładów. Dlatego, choć w rejonie Karpacza i Jeleniej Góry istnieje wiele obiektów hotelarskich i ślubnych, to tylko niektóre pozwalają na zapewnienie warunków zbliżonych do sytuacji pracy. Tymczasem podobne niedogodności zmniejszają aktywnych uczestników szkoleń i obniżają motywację do uczenia.

Atrakcje ze smakiem

Szkolenia to doskonały pomysł na zmotywowanie, ale także zintegrowanie pracowników. Po całym dniu wykładów powinno się zatem zadbać o możliwość przyjemnego wypoczynku, np. przy grillu lub imprezie tematycznej. Należy także pamiętać, że wszyscy uczestnicy zwracają zawsze uwagę na standard miejsca szkoleniowego, oceniają komfort pokojów oraz apetyczność potraw. W rejonie Karpacza i Jeleniej Góry warto zatem znaleźć ośrodek, który dysponuje również terenem rekreacyjnym oraz może pochwalić się naprawdę znakomitą, regionalną kuchnią pogranicza polsko - czesko – niemieckiego.
Komfortowe i eleganckie centrum konferencyjne, otoczone terenem zielonym i ulokowane w górskim krajobrazie to miejsce wprost idealna na wszelkiego rodzaju wyjazdy firmowe. Takie ośrodki z pewnością znajdziemy rejonie Karpacza i Jeleniej Góry – regionie, który sprzyja nie tylko aktywnemu odpoczynkowi, ale także owocnej i konstruktywnej pracy. 
 
efektywne_szkolenia_wrocław
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 650 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w 2018 r. - 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl