Szybki kontakt email email

PROMOCJA na wesela w 2018/2019 roku!!!

Boże Narodzenie 2018 od 142 zł!
Sobota 19.01.19 i 26.01.19 od 139 zł!
Sobota 
16.03.19 i 30.03.19 od 127 zł
Czwartek 
25.04.19 od 145 zł
Majówka
30.4/1.5.19 od 167zł
Czwartek
30.05.19 i 27.6.19; 11.7.19 – od 158 zł
Sobota/święto
20.06.19, 6.10.19 – od 209 zł

email
email: biuro@dwor-korona.pl
telefon
tel.: +48 605 144 465
(kontakt w godz. 10-18)

Aktualności

2017-02-23

Dwór Korona Karkonoszy jest przyjazny dzieciom!

Podczas uroczystości weselnej w szczególny sposób dbamy o Młodą Parę, najbliższą rodzinę i pozostałych gości, ale nie zapominamy także o najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy szereg atrakcji i rozrywek oraz indywiduanie dostosowane menu. 
 
zabawa poprawiny ogród
Ogród

To ulubione miejsce dzieci. W ciepłe, słoneczne dni dzieci uwielbiają bawić się na trawie, puszczać bańki mydlane czy chlapać się przy fontannie w uroczym ogrodzie różanym. Dorośli mogą w tym czasie zrelaksować się przy piwie rzemieślniczym w naszej kameralnej kawiarni otoczonej ponad 100 gatunkami roślin! W upalne dni szczególną popularnością cieszy się zimna lemoniada domowej produkcji. Istnieje także możliwość zorganizowania grilla i zaserwowania specjalnych potraw przez naszego Szefa Kuchni!
 
wesele ogród dzieci
Menu

Na czas trwania uroczystości, dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne menu weselne. Dzieci zwykle usadzamy przy osobnym stole, co sprawia że nigdy się nie nudzą w swoim towarzystwie. Do wyboru są smaczne i zdrowe dania, m.in. klopsiki mięsne czy bite zraziki, a dla niejadków smażone uśmieszki, którym na pewno się nie oprą. Na deser oprócz tradycyjnych słodkości, możemy zaserwować fontannę gorącej czekolady z owocami (UWAGA! Uwielbiają ją nie tylko dzieci). Dużą popularnością cieszy się także candy bar – czyli dodatkowy bufet słodki, który napełnimy  ulubionymi smakołykami (np. krówkami, truflami, michałkami etc.). 
 
candy bar wesele

Wesele

Jak wiemy dzieci szybko się nudzą, więc aby zapewnić im dodatkowe atrakcje możemy np. wynająć animatorkę lub wypożyczyć fotobudkę. Fotobudki na wesele wyposażone są w specjalne akcesoria, dzięki czemu mali weselnicy będą mieć frajdę przez co najmniej kilka godzin. Ponadto w Dworze Korona Karkonoszy mamy specjalne miejsce do zabawy z fotobudką. Jest to nasza przytulna Sala Kominkowa, gdzie dorośli mogą dołączyć do zabawy lub odpocząć chwilę od gwaru wesela.

Drugą opcją jest wynajęcie specjalnej animatorki, która zadba o rozrywki dla naszych pociech. Świetnie sprawdza się np. malowanie twarzy specjalnymi farbkami, które już samo w sobie jest zabawą. A potem jeszcze przez kilka godzin dzieciaki cieszą się swoimi nowymi postaciami. Czasem tak bardzo przywiązują się do rysunków, że ciężko je namówić aby się ich pozbyły.
 
dzieci na weselu
Nocleg

I w tej kwestii pomyśleliśmy o najmłodszych. Oprócz tradycyjnych dostawek oferujemy unikalne pokoje i saloniki. Wśród chłopców hitem jest Kajuta Marynarza. Posiada ona dwa miejsca noclegowe (łóżko piętrowe), a z boku jest pokój przeznaczony dla rodziców. Dziewczynki chętnie wybierają Pokój Romantyczny lub Salonik Królowej Śniegu. Która z nas nie chciała jako mała księżniczka na moment zanurzyć się w świecie baśni…
 
Kajuta Marynarza - pokój dla chłopca
Zapraszamy do Dworu Korona Karkonoszy!

Kontakt i rezerwacje:
tel. 605 - 144 - 021 (w godz. 10:00 – 19:00)
e-mail: biuro@dwor-korona.pl
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 500 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 70 wesel.
 
Poprzednie wpisy
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl