Szybki kontakt email email
DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ
email
email: biuro@dwor-korona.pl
telefon
+48 605 144 465
(w godz. 08:00 - 16:00)
22 scenariusze imprez

Eventy szyte na miarę

Materiały do pobrania

Turniej kulinarny - pojedynek na smaki
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE pod nr tel.: +48 605 144 465 Podczas turnieju kulinarnego w Dworze Korona Karkonoszy w atmosferze zabawy będziecie mogli Państwo poznać tajniki przygotowywania ciekawych dań, niczym w najlepszej restauracji, a także stoczyć pojedynek o najlepszą potrawę! 
Biesiada piwna dla firm
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE pod nr tel.: +48 605 144 465 Propozycja dla firm na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego w formie biesiady piwnej. W programie: degustacja chmielowych napitków oraz specjalnych potraw, konkursy, gry i zabawy.
Zwiedzanie kopalni uranu
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE pod nr tel.: +48 605 144 465 Zwiedzanie z poszukiwaniem skarbów, gry i zabawy integracyjne, zjazd na linach w szybie górniczym to tylko niektóre z atrakcji w ramach zwiedzania kopalni uranu "Podgórze". Gwarantujemy dzień pełen wrażeń!
Alternatywne metody parzenia kaw
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE pod nr tel.: +48 605 144 465 Zapraszamy na prezentację alternatywnych metod parzenia kawy, połączoną z degustacją. Spotkanie prowadzone będzie przez certyfikowanego Baristę i poprzedzone zostanie krótką historią na temat kawy. Będzie smacznie i ciekawie!
Wycieczka kulinarna
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE pod nr tel.: +48 605 144 465 Zapraszamy Państwa w niezwykłą podróż - śladem lokalnych produktów. Wybierzemy się do regionalnych browarów, winnic, młynów oraz wytwórców miodów i serów. Tą wycieczkę z pewnością zapamiętają Państwo na długo.
Degustacja whiskey
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE pod nr tel.: +48 605 144 465 Dwór Korona Karkonoszy przygotował dla Państwa pełen zabawy i humoru event, którego inspiracją jest właśnie szkocka whisky i jej niezwykła historia.
Kurs someliera i baristy
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE pod nr tel.: +48 605 144 465 Kurs someliera i baristy DLA FIRM, czyli wszystko co powinniście wiedzieć na temat wina i kawy. W czasie jednodniowego kursu odbywa się zarówno część teoretyczna jak i praktyczna. Wszystko w ciekawy i przystępny sposób.
Mafia dla firm
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE pod nr tel.: +48 605 144 465 Zasady są proste: należy wyeliminować przeciwnika, zanim on wyeliminuje nas. W rozgrywce tej będą Państwo mogli wykazać się umiejętnością strategicznego myślenia, przekonywania do siebie innych i intuicją.
Gry integracyjne dla firm
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE pod nr tel.: +48 605 144 465 Oferta specjalnych scenariuszy i gier fabularnych DLA FIRM stworzona przez zespół naszych specjalistów, została zaprojektowana tak, aby uczestnicy zabawy rozwijali swoje umiejetności przy jednoczesnej integracji.
Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl